Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
NAP
NAP
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Specificaties
Kenteken
NL
27GSL1
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating29-08-2008
Datum eerste toelating (internationaal)29-08-2008
APK vervaldatum04-05-2025
Tellerstand
212.300 KM
CarrosserieSUV
KleurZwart
Aantal deuren5
Aantal zitplaatsen5
Gewicht1437 kg
Maximum massa geremd1400 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 216 - 235 per kwartaal
Aantal sleutels2
Aantal handzenders2
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Aantal cilinders4
Cilinderinhoud1975 cc
Vermogen104 kW / 141 PK
Topsnelheid180 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)10.4 seconden
Maximum aantal toeren per minuut6000 RPM
Koppel184 Nm
Gemiddeld verbruik8 l/100km
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dakrails
Extra getint glas achter
Getint glas
Lichtmetalen velgen 16"
Mistlampen voor
Parkeersensor achter
Two-tone metaalkleur
Overige
Anti blokkeer systeem
Bestuurdersairbag
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Interieur
Armsteun achter
Armsteun voor
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Lederen stuurwiel en versnellingspook
Lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Comfort
Cruise control
Beschrijving
Te koop: Hyundai Tucson 2.0 i Style – Zeer nette staat Wij bieden deze goed onderhouden Hyundai Tucson 2.0 i Style aan tegen een vaste handelsprijs. De auto verkeert zowel van binnen als van buiten in uitstekende staat en is technisch volledig in orde. De Tucson is zeer rijk uitgerust, met onder andere: ✅ Zwart metallic ✅ 4 nieuwe banden ✅ Lichtmetalen velgen ✅ Trekhaak ✅ Airco climatronic ✅ Elektrische ramen (4x) ✅ Elektrische spiegels ✅ Cruise control ✅ En diverse andere opties
Onze aanbieding: De auto wordt standaard geleverd met een nieuwe APK, zonder bijkomende kosten. Tegen een meerprijs van €850 bieden wij de Tucson aan inclusief een grote beurt en de vervanging van de distributieriem. Na deze werkzaamheden zal ook het geluidssysteem weer naar behoren functioneren.
Minpunten: ❌ Het radiopaneel werkt, maar er komt geen geluid uit de speakers. ❌ De distributieriem dient vervangen te worden.
Heeft u interesse of wilt u de auto vrijblijvend komen bezichtigen? Neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie. 📞 Gert-Jan van der Westelaken GJS Automotive 073-6565091 / 06-20137058
Hyundai Tucson 2.0i Style
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!